Nadanie honorowego tytułu „Przyjaciel Biblioteki”

09.05.14

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Lwówek przyznała po raz drugi honorowe wyróżnienia „Przyjaciel Biblioteki” osobom, które wspierają jej działalność.Tytuł „Przyjaciel Biblioteki 2014” otrzymały trzy osoby. Pani Bernardyna Sierant jako długoletnia, wierna czytelniczka i uczestniczka wydarzeń kulturalnych inicjowanych przez bibliotekę – statuetkę wręczył Maciej Piechowiak – wiceburmistrz, sekretarz Miasta i Gminy Lwówek. Drugą wyróżnioną postacią była Pani Elżbieta Mruk jako osoba wzbogacająca księgozbiór biblioteczny w nowości wydawnicze. Statuetkę wręczył Krzysztof Waśko dyrektor MGOK we Lwówku, a odebrała ją w imieniu laureatki mama Urszula. Trzecim z uhonorowanych przyjaciół został Pan Janusz Kijewski, fundator mebli w kąciku dla dzieci. Uroczystość uświetniły standardy jazzowe oraz własne kompozycje w wykonaniu Arkadiusza Łapińskiego.

FOTORELACJA: