UWAGA KOMUNIKAT !!!

02.01.15

Lwówek, 1 stycznia 2015 r.

Szanowni Państwo,

chcąc podwyższyć standard usług proponowanych przez naszą Bibliotekę postanowiliśmy cały księgozbiór i nie tylko wprowadzić do systemu informatycznego. Aby system ten mógł działać sprawnie i zgodnie ze swoim przeznaczeniem, musimy przejść przez niedługotrwałą, jak sądzimy, reformę. W związku z tym, występować będą utrudnienia podczas wypożyczeń polegające na wydłużonym czasie obsługi użytkownika. Każdego z zarejestrowanych, niezarejestrowanych lub potencjalnych użytkowników, prosimy o przygotowanie numeru PESEL. Z Państwa strony liczymy na wyrozumiałość oraz zrozumienie. Jesteśmy przekonani, że te zmiany w niedalekiej przyszłości pomogą nam w lepszy sposób obsługiwać Was, drodzy Czytelnicy oraz Użytkownicy naszej Biblioteki.

Z pozdrowieniem,
Anna Czekała