Powiatowy Dzień Bibliotekarza w Nowym Tomyślu

12.05.16

We wtorek 10 maja 2016 roku, bibliotekarze ze Lwówka udali się XI Forum Bibliotekarzy Powiatu Nowotomyskiego połączone z 70. rocznicą utworzenia nowotomyskiej książnicy. Na początku uczestniczyliśmy w spotkaniu z opowiadaczem historii Szymonem Góralczykiem, a podczas części oficjalnej otrzymaliśmy życzenia od Starosty Nowotomyskiego Ireneusza Kozeckiego oraz burmistrzów i wójtów pozostałych gmin naszego powiatu. Wyróżniono bibliotekarzy z wieloletnim stażem pracy, a wśród tego grona znalazła się nasza bibliotekarka – Małgorzata Ziemba, która obchodziła 40-lecie stażu pracy. Ponadto pani kierownik Alicja Stachowiak przekazała na ręce pani Dyrektor Lucyny Kończal-Gnap kwiaty oraz gratulacje z okazji 70-lecia istnienia jej placówki.