Konkurs z nagrodami

17.04.24

Z okazji Tygodnia Bibliotek 2024 zapraszamy dzieci przedszkolne  i szkolne do wspólnej zabawy w wymyślenie jak mogłaby wyglądać maskotka biblioteki i jakie mieć imię. Na rysunkowe propozycje na kartce A4 czekamy do 7 maja. Prace można przynieść do biblioteki lub przesłać pocztą (adres: Biblioteka Lwówek, al. Sczanieckiej 56, 64-310 Lwówek). Do pracy należy dołączyć KARTĘ ZGŁOSZENIA. Trzy pierwsze miejsca zostaną wyłonione w drodze głosowania na wydarzeniu „Majówka z biblioteką” 10 maja 2024 i nagrodzone. Głosy będzie można oddawać w godzinach otwarcia biblioteki i na majówce. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom i słodki upominek.

Konkurs plastyczny regulamin

Obrazek przedstawia informacje o konkursie plastycznym umieszczone na kolorowym tle z pędzlami i dłońmi.